Почетна / МК Сцена / По Скопје, Каролина ќе ги пее најголемите хитови и во Охрид

По Скопје, Каролина ќе ги пее најголемите хитови и во Охрид

После концертот во Скопје, следува уште едно дружење со Каролина, на голем концерт на отворено во Охрид!

Ајде да летаме – GREATEST HITS
4ти август
Касарна, Охрид
Патувајќи низ времеплов од спомени и емоции, на 4ти август во живо ќе може да ги слушнете: ,,Хипокрит”, ,,За нас”, ,,Капка под небото”, ,,Не се враќаш”, ,,Се лажам себе” и уште многу други хитови кои ја одбележаа 30 годишната кариера на Каролина.


Влезниците се пуштени во продажба) онлајн на avalon.mk, Кај Аждер и низ нашата продажна мрежа низ Македонија по следните цени и категории:
Партер – 500
Фан пит – 700
Вип – 1200

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Ивона Јо ја промовираше „Буквално”, песна за нејзината борба

Младата пејачка Ивона Јо(вановиќ) со голема промоција во Intermezzo Music Bar на публиката ѝ го …

error: Содржината е заштитена!