Почетна / Филм / Комичната романса „Breaking and exiting“ на Телма во петок на 15 јули
"Провала и бегство", американска романтична комедија од 2018-та година

Комичната романса „Breaking and exiting“ на Телма во петок на 15 јули

Хари е шармантен крадец кој нема поим што го чека кога среде грабеж ќе ја сретне Дејзи. Некои одлуки го менуваат животот, а нивните водат до романтична авантура. Мило Гибсон, Џордан Денџер, Адам Хубер во филмот на Питер Фачинели во петок, 15 јули на Телма во 22.15 часот.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Даниел Крег во воената акција „Пркос“ во сабота на МРТ 1

Снимен според вистинска приказна, „Пркос“ е исклучителна приказна за семејството, честа, осветата и спасувањето во …

error: Содржината е заштитена!