РЕКЛАМИРАЈТЕ СЕ ОВДЕ

Последни новости

Цеца доживеа фијаско, за првпат во кариерата

Според пишувањата на еден балкански магазин, Светлана Цеца Ражњатовиќ минатиот викенд на својот настап во Диселдорф доживеала фијаско кога на нејзиниот настап дошле околу 500 луѓе во дискотека што има капацитет за 1.500 посетители. Нејзиниот менаџер вели дека никој не го очекувал ова и оти во историјата на кариерата на …

Повеќе »

Александра и Станија се дисквалификувани!

Учесничките во реалното шоу “Survivor”, Александра Накова и Станија Добројевиќ се дисквалификувани од понатамошното натпреварување поради неодамнешната тепачка.     Тие две ќе ја напуштат Костарика предвреме, оваа одлука беше соопштена пред сите натпреварувачи од водителот Андрија Милошевиќ. Иако сите натпреварувачи останаа шокирани поради ваквата одлука на продукцијата, повторено им …

Повеќе »

Внимание! Ријана само што имала секс!

  Ријана повеќе не знае што да прави со себеси и со своето слободно време. По многубројните провокативни фотографии што пејачката ги постави на својот профил на Твитер, сега нејзините фанови беа почестени со фотографија која наводно ја направила откако имала секс. “Само што имав секс”, напишала Ријана. Jа поставила …

Повеќе »

Габриела Спаниќ стравува за здравјето на својот син

Тешкотиите на латино-американската ѕвезда Габриела Спаниќ не престанаа ниту откако куќната помошничка, која се обиде да го отруе нејзиното семејство, заврши во затвор. Имено, актерката смета дека нејзиниот четиригодишен син сеуште ги трпи последиците од траумата.     Венецуелската актерка со хрватски корења Габриела Спаниќ пред не цели две години …

Повеќе »

Се снимате ли себеси во тоалет? Таа да!

  Нејзиното име е Елонија, а сака да ја викаат Нони. Целиот свет ја запозна токму преку ова приватно видео, како што самата го нарече. Имено, Елонија клипот го снимила во слободно време, но не ни помислувала дека истиот еден ден ќе се најде на YouTube и ќе биде прегледан …

Повеќе »

ABC-вата серија The River наскоро на AXN

Новата серија на ABC, The River од 2-ри мај ќе се емитува на кабловската телевизија AXN во 22.00 часот.   Содржина:– „Реката“ го следи животот на животинскиот експерт и ТВ личноста Емет Кол. Емет патува низ светот заедно со жена му, Тес, и синот, Линколн, додека снимаат шоу кое подоцна …

Повеќе »

Романија на Евровизија со жежок латино ритам!

37/42  РОМАНИЈА Изведувач: MandingaПесна: ‘Zaleilah’1 Полуфинале (22/05/2012)   Романскиот избор е уште еден од изборите кои не ги следев баш со големо внимание оваа Евровизиска сезона, но сепак на крајот не успеаја да ме разочараат со нивниот избор. Боите на Романија годинава ќе ги брани групата Мандинга, која е составена …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!