РЕКЛАМИРАЈТЕ СЕ ОВДЕ

Последни новости

Нова турска серија наскоро на Сител телевизија

  Сител наскоро на своите гледачи ќе им понуди уште една турска серија во својата прајм-тајм програма. Серијата е наречена „Заклетва“, а многу повеќе за нејзината содржина дознаваме во синопсисот подолу.     Синопсис: Една заклетва дадена на братот го сменила животот на Мендерес врзувајќи го во брак со жена …

Повеќе »

50-те најпопуларни теленовели | 31/50

Многумина ја сметаат за најдобрата крими/трилер теленовела на сите времиња. “Господинот Теленовела“, Ернесто Алонсо, глуми старешина на една ценета фамилија со демонски корени. Со многу хорор елементи кои ја оставале публиката без сон, Проклетство влегува во незаборавните класици во жанрот теленовела.

Повеќе »

Слаткар со концерт во арената „Борис Трајковски“

  Иноватива груп и Јованов рекордс со задоволство Ви го најавува големиот концерт на Слаткаристика на 2ри ноември(петок) 2012 година, во 21:00 часот, во арената “Борис Трајковски”.  Концертот го носи насловот “Отварање” со повеќе причини.  Имено, “Отварање” кај младите е термин за добро помината вечер, Слаткаристика е Отворен дечко и …

Повеќе »

Кој е најбараниот модел од Македонија?

  ТВ Пакет ви претставува ексклузивна фотогалерија од Беќир Алилов – Бечо, еден од најбараните модели од Македонија.     Бечо како модел се занимава уште од мали нозе, неговиот талент го откриваат AsNas Photography каде што Бечо ги прави сите свои фотосесии. Во продолжение имате 20 фотографии, уживајте со …

Повеќе »

Лесендриќ и Пилоти во ревијалниот дел на Макфест

  Една од иконите на српскиот рок & рол звук од 80-те и 90-те, Кики Лесендриќ и групата Пилоти ќе настапат во ревијалниот дел на финалната вечер на овогодишното издание на фестивалот Макфест кој ќе се одржи овој викенд. Евергрините „Заборављени“ „Као птица на мом длану“ „Свет је леп када …

Повеќе »

Рок бендот Пи Ем со нова интернет страница

PM ROCK BAND

  Конечно на едно место ќе може да дознаете се за момците од четиричлениот состав Пи Ем. Посетете ја најновата веб страна www.pmrockband.com и прочитајте за најновите вести и информации за овој бенд.   Борис, Нино, Мартин и Никола ќе настапат на овогодишното издание на Макфест со песната ,,Без Причина” …

Повеќе »

Во реклама за шунка актерите пиштол голи

  Рекламата за шунка „Ричмонд хем“ е забранета од страна на британските цензори, но не поради тоа што во неа секој од актерите се појавува како од мајка роден, туку поради погрешно наведеното потекло на производот. До Агенцијата за стандарди имало 370 приговори поради тоа што била навредлива и несоодветна …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!