Почетна / Серии / Нови заплети и судски случаи во новата сезона на „Suits“ на Нова С

Нови заплети и судски случаи во новата сезона на „Suits“ на Нова С

Новата, осма сезона на адвокатската драма “Suits” започнува вечерва (19 септември) во 20 часот на Нова С телевизија. Нови епизоди и бројни промени. Рејчел и Мајк се селат во Сиетел, но тука се и новите ликови кои ќе внесат нови страсти во нивните животи. Нови почетоци за нови заплети и романси.

“Двете лица на правдата” стекна голема популарност поради главните ликови, шармантните адвокати кои се борат за своите случаи и низ чии елегантни костуми, надзираат нивните брилијантни умови.

ТВ серија за професионалните предизвици и за секојдневната борба да се биде најдобар во она што се работи. Интересна, забавна и заразна, но и инспиративна, давајќи чувство кое ви се создава додека ја гледате, кое ве држи кога ќе престанете и спонтано ги менува вашите погледи за професионалниот живот.

Дани | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Ѕвездата на Нејви доаѓа во правната драма „Бул“ на Фокс Крајм

Сите оние што барем еднаш во животот фрлиле око на популарното „Шоу на Опра“ кое …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!