Почетна / Телевизија / Нова попладневна емисија „Недела во 3“ со Сузе на 1 ТВ

Нова попладневна емисија „Недела во 3“ со Сузе на 1 ТВ

Од денеска (16 декември) ново семејно шоу на 1 ТВ. “Недела во 3” е новата емисија со која водителката Сузана Турунџиева се враќа на малите екрани. Секоја недела во 15 часот, Сузе ќе понуди опуштени разговори со нејзините гости во новата емисија, во која ќе слушаме и многу музика, многу дискусии за секојдневни теми, совети за добро здравје и здрав живот, како и интересни пикантерии за познатите јавни личности.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Кабловските оператори го одложуваат протестот кон телевизиите

Стопанска интересна заедница на оператори на кабелска мрежа МК НЕТ Скопје по големата фама која …

error: Содржината е заштитена!