Почетна / Телевизија / Нова попладневна емисија „Недела во 3“ со Сузе на 1 ТВ

Нова попладневна емисија „Недела во 3“ со Сузе на 1 ТВ

Од денеска (16 декември) ново семејно шоу на 1 ТВ. “Недела во 3” е новата емисија со која водителката Сузана Турунџиева се враќа на малите екрани. Секоја недела во 15 часот, Сузе ќе понуди опуштени разговори со нејзините гости во новата емисија, во која ќе слушаме и многу музика, многу дискусии за секојдневни теми, совети за добро здравје и здрав живот, како и интересни пикантерии за познатите јавни личности.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

ТВ Пакет со срдечни честитки за роденденот на Канал 5

Телевизија Канал 5 слави 25 години постоење. Вчера во скопскиот ресторан “Воденица”, тимот на телевизијата …

error: Содржината е заштитена!