Почетна / Сапуници / „Непобедлива љубов“ ексклузивно на Телма од 9 јануари

„Непобедлива љубов“ ексклузивно на Телма од 9 јануари

Од 9 јануари во дневен термин на телевизија Телма ќе започне со емитување новата мексиканска теленовела “Непобедлива љубов”.

Се работи за некласична драма од продукцијата на Телевиса во чиј центар се става љубовта како неоткриена тајна, животните приказни и лавиринтите на правдата.

Во главната улога ќе ја гледаме познатата мексиканска актерка Анжелик Бојер, позната по водечките улоги во Тереса, Украдена љубов, Амбис на љубовта и Љубов до смрт.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Наскоро … насмејте се од срце со новата серија од Македонија

Таму рано сонце изгрева Таму сонце касно заоѓа Кај што сѐ на среќа мириса, Мириса …

error: Содржината е заштитена!