Почетна / Серии / Видео | Најновата, седма сезона од „Преспав” само на МТВ 1

Видео | Најновата, седма сезона од „Преспав” само на МТВ 1

Најновата седма сезона на македонската комична серија започнува на првиот канал на МТВ. Понеделник, среда и петок во 20.15 часот ќе ги гледаме новите згоди и незгоди на јунаците од “Преспав”.

Од 18-ти декември, смеата се враќа во вашите домови. Нови 12 продолженија од најгледаниот македонски ситком.

Ула, Коста, Јелена, Марио, Тони, Исаура, Талат, инспектор Томе и сите пропратни гости во хотелот се враќаат да ве насмеат до солзи и расположат за време на празниците.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Историската трилер серија „Вашингтонски шпиони“ на Телма во 22:15 часот

Врз основа на вистински настани, серијата ја раскажува приказната за раѓањето на модерната шпионажа за …

error: Содржината е заштитена!