Почетна / Спорт / Најдобрите и најлошите тетоважи на „Еуро 2012“

Најдобрите и најлошите тетоважи на „Еуро 2012“

Европското првенство во Полска и Украина е одлична можност за фудбалерите да ги покажат уметничките дела на своите тела. Последниве неколку недели видовме се, од скелети до улични знаци. Вие проценете која е тетоважа е најдобро изработена.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chris | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

МРТ 3 ќе го прикаже ретро финалето на Вардар – Пелистер од 1993 година

Уживање за спортските носталгичари. Во сабота (23 мај 2020), третиот спортско-забавен канал на Македонската телевизија …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!