Почетна / Телевизија / ,,На кавга со Мирчевски”, подкаст на Youtube каналот на Канал 5

,,На кавга со Мирчевски”, подкаст на Youtube каналот на Канал 5

По примерот на другите домашни и светски телевизии, и националната Канал 5 телевизија со свој подкаст – 5 Cast. Водителската палка му припаѓа на директорот на телевизијата – Иван Мирчевски, а серијалот подкасти ќе се емитува на Youtube каналот на Канал 5.

“На кавга со Мирчевски” – подкаст во 21.30 часот.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

АВМУ со осуда за етикетирањето на Канал 5 од страна на Апасиев

Агенцијата за аудио и аудиовизуелни медиумски услуги го осудува повторното етикетирање и дискредитирање на ТВ …

error: Содржината е заштитена!