Почетна / Серии / МТВ со нова странска документарна емисија „What’s for sale?“
Нов риалити програм на МТВ 1 - What's for sale? With a View

МТВ со нова странска документарна емисија „What’s for sale?“

На програмите на Македонската телевизија оваа есен ќе се прикажува нова ексклузивна странска документарна програма . Ако бегството од секојдневието би можело да биде така едноставно како погледот низ прозорецот, колку вреди тоа?

Документарниот серијал „Магичен поглед на продажба“ нуди вистинско уживање на луксузни домови со магични погледи. Од пространи лозја до снежни падини, на потенцијалните купувачи им се нудат три куќи од соништата со неверојатен и восхитувачки поглед од кој запира здивот.

Запознајте ги купувачите и нивните приказни во 26-те продолженија на серијата „Магичен поглед на продажба“. Серијалот ќе се емитува во среда во 17.45 часот, а покрај него, наскоро започнува и серијалот за “Wild castles”.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Застани и запали се“, серија на Телма за компјутерската револуција

„Halt and Catch Fire“ е американска драмска телевизиска серија создадена од Кристофер Кантвел и Кристофер …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!