Почетна / МК Сцена / Јаготката за крај – Каролина со новата песна, вечерва во „Дајте музика“

Јаготката за крај – Каролина со новата песна, вечерва во „Дајте музика“

Не пропуштајте ја последната епизода на “Дајте музика” вечерва во 19 часот на МРТ 1. Каролина Гочева е на гости во Старо маало, да ја промовира својата песна “Обичен, необичен ден” специјално направена за нејзиниот омилен детски серијал.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Концерт во Филхармонија во слава на големиот Зафир Хаџиманов

Со голема гордост и задоволство се најавува последниот настан од проектот ,,Месец на 30 години …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!