Почетна / Серии / Видео | Незаборавно финале на „Breaking bad“ вечерва на МТВ 1

Видео | Незаборавно финале на „Breaking bad“ вечерва на МТВ 1

Големото финале на хит серијата „На пат кон дното“ ќе се емитува денеска (27 декември) по полноќ. Приказната за човекот кој го одбра погрешниот пат и со себе повлече многу невини животи дојде до самиот крај.

Каков крај го очекува Волт, а каков Џеси? Ќе успее ли семејството да го преброди сето она што им ги уништи животите? Време е за разделба со Вашата омилена серија. Време е за шокантен крај кој долго ќе го паметите и никогаш нема да го заборавите. Време е за последна средба со Вашите обожувани ликови.

Вечерва на МТВ1 не пропуштајте ги двете последни епизоди од хит серијата „На пат кон дното“

Вечерва на МТВ1 не пропуштајте ги двете последни епизоди од хит серијата „На пат кон дното“

Gepostet von МРТ1 Промо am Freitag, 27. Dezember 2019

 

Двете последни епизоди на “Брејкинг бед” вечерва на Прва по полноќ.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Пред летните одмори, потсетување на „Фитнес“ на МТМ телевизија

Репризно емитување на рускиот ситком. Од понеделник, 9 мај во 21.50 часот, со повторна реприза …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!