Почетна / Серии / Годишнина на „Casi Angeles“, актерите со убави спомени

Годишнина на „Casi Angeles“, актерите со убави спомени

 

Завчера беше интернационалниот ден на „Casi Angeles“ и сите фанови од целиот свет ги поздравија своите миленици од серијата преку социјалната мрежа Твитер. Многумина од актерите од фиктивната приказна на Крис Морена го одбележаа овој голем ден. Големо внимание привлече тоа што Емилија Атијас и Еухениjа Суарез не оставија ниту еден коментар на оваа тема, но потоа тие ги ре-твитнаа постовите на своите колеги и појаснија дека во срце ја носат приказната што од нив направи вистински мегаѕвезди.

Подолу следуваат твитовите на повеќето од актерите од „Casi Angeles“ кои се сеќаваа на среќните моменти од создавањето на оваа прекрасна програма.

 

 

 

 

 • Начо: Ви благодариме за се!!
 • Тефи: Се би дала да можам еден ден повторно да снимам со сите нив…
 • Бартоломе: Благодарам за сите пораки. Драго ми е што се сеќавате толку многу на тие убави моменти.
 • Лус: Ви благодарам на сите фанови од целиот свет за убавите зборови и критики. Голем бакнеж до сите!
 • Горки: Поздрав со сите!!
 • Тачо: Што има?
 • Рама: Преголеми спомени!
 • Каридад: Среќна!
 • Нико: Никогаш нема да ги заборавам тие моменти! Ви благодарам на сите за се Фамилијааа!
 • Тијаго: Генијалци!! Толку спомени!!
 • Мар: Ангели беше нешто неверојатно! Екипата, приказна, се толку оригинално, прекрасно, моќна приказна и единствена!
 • Мелоди: Ви благодарам за сите поздрави за годишнината!!! Си поминував преубаво на снимањата, најдобри сте!!!
 • Валерија: Многу, премногу убави моменти што ќе останат во мене засекогаш.

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Необично интервју на Мерт и Сарп од серијата Инсајдер

Кога мегапопуларната серија „Инсајдер“ се појави на ТВ-пазарот во Чиле, Чагатај Улусој и Арас Булут …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!