Почетна / ФОТО / Фото | Валентин Николоски води вести на Сител како Славица Арсова

Фото | Валентин Николоски води вести на Сител како Славица Арсова

Мал гаф во вестите на ТВ Сител за малку смеа во овие тешки времиња.

| ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Бугарската серија на Алфа доби слика од турска серија

Од понеделник до петок во 20.20 часот на Алфа се емитува медицинската драмска сапуница “Украден …

error: Содржината е заштитена!