Почетна / Сапуници / Играјте со „Романтичарот“ во нова видео игра на вашите мобилни

Играјте со „Романтичарот“ во нова видео игра на вашите мобилни

Џан Јаман, протагонистот на хит комедијата “Романтичарот” (Сител) е еден од најпопуларните турски актери во моментов, кој предизвикува невидено внимание и еуфорија каде и да се појави.

Додека фановите се прашуваа дали ќе следува нова серија на нивниот обожуван романтичар, тој изненади со нешто интересно, сосема поинаков проект од сериите.

Преку социјалните мрежи, објави дека ќе стане заштитно лице на «Паша Фенсер», позната видео игра развиена од студиото за игри 4399 со повеќе од 50 милиони играчи ширум светот, а сместена во еден магичен универзум во кој играчите можат да се стават во местото на легендарните воини за да ги победат непријателите.

Симнете ја играта преку App store и Google Play и веќе од 15ти декември играјте со Џан во борбата со мечеви и змејеви.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Алфа зема и актери што синхронизираат на Сител и Канал 5

Алфа телевизија ги врати надсинхронизациите на турски серии. Ок, синхронизации на турски рециклажи, но како …

error: Содржината е заштитена!