Почетна / Телевизија / ТВ Емисии / Хит на денот | Гледачка ја испеа „Каде сте Македончиња“ во емисија

Хит на денот | Гледачка ја испеа „Каде сте Македончиња“ во емисија

Повозрасна гледачка успеа да ги расположи водителките на Алфа со своето јавување во првата емисија на попладневниот ТВ магазин. Освен муабетите за тоа каде била Искра досега, госпоѓата реши да го честита празникот со една народна македонска песна. Погледнете од видеото :

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Бизнис поенти” со Билјана Трендафилова секоја недела на Алфа

Секоја недела на Алфа ќе се емитува нова емисија, која ќе обработува теми од економијата, …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!