Почетна / Телевизија / Готвачот ѝ порача на водителката : „Ќе ми го јадеш комплетно“

Готвачот ѝ порача на водителката : „Ќе ми го јадеш комплетно“

Интересно видео од кулинарското тв шоу “Брза кујна” стана вистински хит на социјалните мрежи. Една изјава дадена од страна на шармантниот готвач Марк до водителката Александра ги зачуди и насмеа гледачите. Што сакаше тој да каже, а како сфативме сите ние, погледнете од видеото во продолжение :

Ќе ми го јадеш комплетно

ЌЕ МИ ГО ЈАДЕШ КОМПЛЕТНОО..

Posted by Gledy on Monday, 8 October 2018

Потсетување дека неодамна на Сител телевизија започна четвртата сезона од лиценцираниот формат “Брза кујна”, која ја следите од понеделник до петок во 17 часот.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Квадрат“ ве едуцира како да ги уредите бањата и градината

Во недела, 5 мај во 11.30 часот претпладне, ново издание од емисијата за уредување на …