Почетна / Серии / Снимена последната епизода од „Gossip Girl“

Снимена последната епизода од „Gossip Girl“

 

Серијата што стекна голем број фанови уште од 2007. година кога почна со прикажување, наскоро завршува. 25-годишната Блејк Ливели и 27-годишниот Чејс Кравфорд објавија на Твитер низа фотографии од последното заедничко дружење на сетот. Успешната работа ја прославија со торта, која на крајот заврши на нивните лица!

По пет години, крајот на снимањето на серијата е најавен уште на почетокот од годинава. Според сцените што се снимаа во Њу Јорк, ни се чини дека крајот ќе биде среќен и оти Серина, ликот што го глуми Блејк Ливели, ќе заврши во брак со Ден Хампрфи. Сепак доаѓа и до едно апсење…

Погледнете ја атмосферата што владееше на снимањето на последната епизода од серијата „Gossip Girl“.

 

 

{gallery}102012/gossip{/gallery}

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Историската трилер серија „Вашингтонски шпиони“ на Телма во 22:15 часот

Врз основа на вистински настани, серијата ја раскажува приказната за раѓањето на модерната шпионажа за …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!