Почетна / Телевизија / ТВ Емисии / „G Cаrpet“ со Ведрана и Миро секоја недела во 19:30 часот на Канал 5

„G Cаrpet“ со Ведрана и Миро секоја недела во 19:30 часот на Канал 5

„G Cаrpet“ една од најгледаните забавни емисии се враќа со нова сезона на Канал 5.

Секоја недела во 19.30 часот – цел Балкан на едно место. Ќе гостуваат најпопуларните пејачи, спортисти, водители и политичари, кои ќе бидат ставени пред најразлични предизвици и во деликатни ситуации од кои нема бегање.

„G Carpet“ со Ведрана и Миро, ток шоу за викенд забава и смеа.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Вечерва гласаме за бројот 1 на 145 333 за победа на Мики во „Гранд“

Македонскиот идол Мики Секуловски е еден од најсериозните кандидати за победа во големото музичко талент …

error: Содржината е заштитена!