Почетна / Телевизија / ТВ Лица / Фото | Вака изгледа денес скромната ѕвездичка Мартија

Фото | Вака изгледа денес скромната ѕвездичка Мартија

Мартија Станојковиќ стана позната за македонската публика по учеството во шоуто “Пинкови ѕвездички”, каде успеа да го освои жирито со својата моќна гласовна изведба, различните перформанси и скромната стилизирана појава.

Но, неколку години подоцна, пинковата ѕвездичка изгледа сосема поинаку.

На свои 17 години, Мартија објавува провокативни фотографии на својот Инстаграм профил, преку кои ја најавува својата нова песна.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Почина Гордана Стошиќ, поранешната директорка на МРТ и Скај Нет

На 63 години, почина Гордана Стошиќ, новинарка и поранешен генерален директор на Македонската радиотелевизија. Стошиќ …

error: Содржината е заштитена!