Почетна / Серии / Видео | Мини серија во 4 продолженија на Телма

Видео | Мини серија во 4 продолженија на Телма

Мини серија во четири продолженија на Телма телевизија  –  „Оружје“. Тема: распространетоста на личното оружје во Америка…

 

 

„ОРУЖЈЕ“
сабота и недела во 19:50 часот на Телма

 

 

 

 

 

Мите Иванов | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Наркосите“ на Телма во новите епизоди се „селат“ во Мексико

Од Колумбија, продуцентите на “Наркос” се селат во Мексико. Како започна и како се развиваше …

error: Содржината е заштитена!