Почетна / Телевизија / ТВ Емисии / Видео | Денеска во „Брза кујна“ – рецепти од кои прсти ќе излижете

Видео | Денеска во „Брза кујна“ – рецепти од кои прсти ќе излижете

Започнуваме нова работна неделa, а пред нас многу предизвици во кујната. Ако не знаете што вкусно, а брзо да подготвите оваа недела, тогаш бидете со шоуто на Сител само во 17 часот.

Особено вкусни и деликатесни јадења ќе се подготвуваат оваа недела во “Брза Кујна”, шоуто кое продолжувате да го гледате секој работен ден во 17 часот.

Шеф Боби или шеф Никола? Кој овој пат ќе изненади со месото подготвено на скара, вкусните салати и крцкавите крокети?

“Брза кујна” и денес ви носат дома убава енергија и интересни рецепти. 20 неверојатни минути и денес како предизвик за подготовка на неколку јадења од само 6 намирници. Не пропуштајте го новото, досега најинтересно издание на најбрзата “Брза кујна”.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Злате Мехмедовиќ: Кога жена е во ПМС, мажот треба да си пие апчиња!

Дали балканските мажи излегуваат од мода, а нивното место го заземааат современите мажи? Вечна дилема …

error: Содржината е заштитена!