Почетна / ФОТО / Зоки Фаци стана заштитно лице на брендот Cavalli

Зоки Фаци стана заштитно лице на брендот Cavalli

 

Новинарот и водител Зоран Василевски стана заштитно лице на брендот Cavalli.

– „Застапниците за овој бренд во Македонија, Orijeanals, ме контактираа и ме известија дека им се допаднале моите фотографии, па така постигнавме договор и за таа цел направивме фотосесија во трговскиот центар Рамстор Мол“, изјави Василевски за ТВ Пакет.

Водителот на емисијата „ФАЦИ“ отсега ќе биде ексклузивно облекуван во модели од овој бренд. Фотосесијата ја направи фотографот Бојан Стоилковски. Фотографијата во прилог е наменета за билбордите коишто ќе ја најавуваат новата колекција 2013-14.

Новинарот и водител Зоран Василевски стана заштитно лице на брендот Cavalli.

– „Застапниците за овој бренд во Македонија, Orijeanals, ме контактираа и ме известија дека им се допаднале моите фотографии, па така постигнавме договор и за таа цел направивме фотосесија во трговскиот центар Рамстор Мол“, изјави Василевски за ТВ Пакет.

Водителот на емисијата „ФАЦИ“ отсега ќе биде ексклузивно облекуван во модели од овој бренд. Фотосесијата ја направи фотографот Бојан Стоилковски. Фотографијата во прилог е наменета за билбордите коишто ќе ја најавуваат новата колекција 2013-14.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

И старото, и новото – две логоа осамнаа на екранот на Алфа

Покрај новото лого кое го користи Алфа по ребрендингот во 2019 година, некогаш во исечоци …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!