Почетна / МК Сцена (страна 74)

МК Сцена

Хелена Роза за роденден доби секси стриптизер

На роденденската забава ја пречека разголен стриптизер!   ТВ водителката Хелена Роза остана без текст кога нејзиниот пријател Зоки Фаци ја изненади со стриптизер на прославата на нејзиниот 35-ти роденден. Стриптизерот Борче и одигра секси танц на водителката која не можеше да го сокрие изненадувањето. Хелена Роза го прослави роденденот …

Повеќе »

ПРЕД И ПОТОА – Трансформација 02

Заедно со Андреј Миске ви ја претставуваме нашата втора кандидатка од новата рубрика ПРЕД И ПОТОА.     Погледнете од фотографиите како се одвиваше оваа драстична промена на Ангела. Пријавете се за учество на нашата фејсбук страница или кај Андреј Миске.   {gallery}062012/pip02{/gallery}       Гоце | ТВ Пакет …

Повеќе »

Пред и потоа – прва трансформација

Анита Вамперџиева од Струмица е нашата прва кандидатка за трансформација во рубриката Пред и потоа.     Трансформациите „Пред и потоа“ за ТВ Пакет ги прави познатиот рапер Андреј Миске кој има долгогодишно искуство и важи за еден од најдобрите кога станува збор за фризери и шминкери во Македонија. Вештите …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!