Почетна / МК Сцена / Боки 13: „Итно ми треба фитнес тренер“

Боки 13: „Итно ми треба фитнес тренер“

 

Боки 13 на својот Фејсбук профил сподели статус во кој вели дека итно му е потребен фитнес тренер.

 

 

Според тоа што Боки го објави, веројатно станува збор за нов телевизиски проект кој шоуменот допрва ќе ни го презентира. Екипата на ТВ Пакет му посакува успех.

 

 

 

Автор | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Каролина и Амира ја отпеаа легендарната „Македонско девојче“

За време на концертот во Хераклеа во организација на неприкосновената Авалон, а и на изненадување …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!