Почетна / Забава / Боки 13 истури пијалак врз лицето на Маја Николиќ

Боки 13 истури пијалак врз лицето на Маја Николиќ


По учеството во реалното шоу „Големиот брат“, македонскиот шоумен Боки 13 минатите сезони зеде учество и во други програми од овој тип. Во реалното шоу „Двор“ нашиот Боки се сретна со Маја Николиќ, онаа која што ја гледаме сега во новата сезона од „Големиот брат“ и чијшто отровен јазик ги предизвикува сите останати станари во куќата. Токму нејзиното необјасниво однесување беше трн во око и за Боки 13. Шоуто во Македонија тогаш се емитуваше на неатрактивниот канал Пинк 15, па токму поради тие причини програмата не беше актуелна кај нашите гледачи. Но оние коишто гледаа знаат дека за време на престојот во дворецот Боки постојано влегуваше во конфликти со Маја. Еден ден таа претера и ја навреди неговата мајка, па еве како тој и возврати.

 

По учеството во реалното шоу „Големиот брат“, македонскиот шоумен Боки 13 минатите сезони зеде учество и во други програми од овој тип. Во реалното шоу „Двор“ нашиот Боки се сретна со Маја Николиќ, онаа која што ја гледаме сега во новата сезона од „Големиот брат“ и чијшто отровен јазик ги предизвикува сите останати станари во куќата. Токму нејзиното необјасниво однесување беше трн во око и за Боки 13.

Шоуто во Македонија тогаш се емитуваше на неатрактивниот канал Пинк 15, па токму поради тие причини програмата не беше популарна кај нашите гледачи. Но оние коишто гледаа знаат дека за време на престојот во дворецот Боки постојано влегуваше во конфликти со Маја. Еден ден таа претера и ја навреди неговата мајка, па тој убаво и објасни како се брани своето!

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Zase.mk одбележа 10 години постоење!

Пејачи, новинари, водители, музичари, тонци, светлаџии, водоводџии, монтажери, но и директори беа дел од прославата …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!