Почетна / МК Сцена / Билети за концертите на Ерос и Адамс и во Avalon ticket shop

Билети за концертите на Ерос и Адамс и во Avalon ticket shop

Билетите за концертот на Eros Ramazzotti како и за концертот на Bryan Adams ќе може да се набават во Avalon ticket shop – единственото место во ГТЦ каде што се достапни влезници за концертите на Авалон, кое се наоѓа на први кат, веднаш до Пола Југотон.

На 17-ти септември ќе почне да функционира оригиналната и единствена музичка продавница во земјава, Југотон – Нова плоча, каде на едно место ќе можете да набавите огромен музички асортиман (компакт- дискови, винили, DVD-а, Blu Ray-дискови) по специјални цени, од изданијата на Croatia Records, но и од други издавачки куќи.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Лешочки Фолк фест 2021 во пресрет на Голема Богородица

Во петок на 27.08.2021 г. во 20ч. во пресрет на големиот православен празник Голема Богородица, …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!