Почетна / Серии / Првите 5 епизоди од „Ангели“ со македонски титл

Првите 5 епизоди од „Ангели“ со македонски титл

 

Сонот на тинејџерите е исполнет, мегапопуларната серија „Ангели“ веќе една работна недела се емитува на Сител, а фановите почнаа да прават колекции од епизодите со македонски превод. Истите се снимени и прикачени на интернет за сите да можат да ги погледнат доколку претходно не биле во можност да го сторат тоа во закажаните термини.

 

 

Во прилог е форшпанот кој ја најавува шестата епизода што ќе се емитува во понеделник, а подолу се првите пет епизоди од четвртата сезона на „Casi Angeles“ со македонски превод. Надоместете го пропуштеното, дозволете и вас да ве понесе магијата на популарните „Ангели“!

 

 

 

 

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Оваа есен на Телма ја следиме крими серијата за мексиканските „Наркоси“

Po Колумбија, продуцентите на “Наркос” се преселија во Мексико. Како започна и како се развиваше …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!