Почетна / Филм / Акциониот хорор „Беки“ во саботната ноќ на Телма

Акциониот хорор „Беки“ во саботната ноќ на Телма

Зајадливата и бунтовна, Беки е принудена да дојде на викенд во куќа на езерото со нејзиниот татко Џеф кој се обидува повторно да се поврзе со својата ќерка. Група затвореници, избегани од затвор, предводени од немилосрдниот Доминик, упаѓаат во куќата и на семејството на Беки се наоѓа пред сериозна закана.

Тоа што неможат да го предвидат бегалците од зaконот, е дека Беки повеќе не е мало девојче и ќе стори сè за да го заштити своето семејство.

БЕКИ – сабота, 22 јуни 2024- 22:15 часот – Телма телевизија

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Недела, 23 јуни на Телма, 22.15 часот | Воениот трилер „Ѕидот“

За време на војната во Ирак, наредникот на штабот на американската армија Шејн Метјус е …

error: Содржината е заштитена!