Почетна / Телевизија / „360 степени“ со нова сезона во нови термини на Алсат

„360 степени“ со нова сезона во нови термини на Алсат

Од понеделник, 3 септември, започнува нова сезона од политичкиот магазин “360 степени” на Алсат М телевизија. Васко Попетревски во нов термин, секој понеделник и петок во 22 часот ќе биде домаќин на нови гости од политичката јавна сцена, со кои ќе се дебатира за најжешките и актуелни политички случувања во моментов.

360 Степени- нова сезона 2018/2019

Од понеделник (3.9.2018 г.), на ТВ Алсат-М почнува нова сезона на емисијата „360 Степени“. Гледајте не секој понеделник и петок, во нов термин – од 22:00 часот.

Posted by 360 stepeni on Thursday, 30 August 2018

 

Дани | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

ТВ Пакет со срдечни честитки за роденденот на Канал 5

Телевизија Канал 5 слави 25 години постоење. Вчера во скопскиот ресторан “Воденица”, тимот на телевизијата …

error: Содржината е заштитена!