Почетна / Забава / Убавата Босанка собра 30.000 лајкови на својата слика

Убавата Босанка собра 30.000 лајкови на својата слика

 

Кога на 3-ти мај оваа убава Босанка ја објави својата фотографија на Фејсбук, не ни сонуваше дека истата ќе стане сензација на социјалната мрежа. Нејзиното име е Алмаса Сарајлиќ, а ова е нејзината матурска фотографија. До овој момент фотографијата им се допаднала на речиси 30.000 корисници на Фејсбук мрежата. Сите се одушевени од убавината на девојката за која се вели дека е со потекло од витез. Доколку ви се допадна и вам кликнете на овој линк и дајте го својот лајк за неа.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Филхармонија во парк со „Одисеја 2024“ – музика од филмовите на Кјубрик

И оваа година, Македонската филхармонија ќе го реализира традиционалниот концерт „Филхармонија на отворено”, кој ќе …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!