Почетна / Забава / Видео | Што може да ѝ направат весели гости на една вазна?

Видео | Што може да ѝ направат весели гости на една вазна?

 

Немој, не ме прашувај каде ли се парите …

 

 

За добро викенд расположение, ќе ве насмееме со едно интересно видео. Кога е снимено, немаме информација. Очигледно е дека се работи за некоја семејна прослава, на која главните улоги… малку претерале со алкохолот, или можеби чисто веселбата ги понела.

 

 

Дани | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Гранде Масимо Савиќ во Филхармонија со „The best of“ програма

По три години пауза, најквалитетниот пејач на Балканот, без конкуренција, Масимо Савиќ и еден од …

error: Содржината е заштитена!