Почетна / Забава / Најдобрите македонски твитови од четврток 18.12.2014

Најдобрите македонски твитови од четврток 18.12.2014

 

Најдобрите твитови од 18.12.2014

Ettttetet

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Македонската Телевизија од вечерва ја враќа „Бушава азбука“ на програмата

Режисерот на култната програма за деца „Бушава азбука“, Слободан Унковски, направи гест кој многу генерации …

error: Содржината е заштитена!