Почетна / Забава / Видео | „Немој Љубе, не“ стана вистински интернет хит на цел Балкан

Видео | „Немој Љубе, не“ стана вистински интернет хит на цел Балкан

 

Што се случува кога старата мајка ќе замине од дома

 

“Немој Љубе, не” е новиот интернет хит. Се работи за српска песна од непознат автор и пејачи, но самата содржина на текстот и видео записот се доволно контроверзни и глупави за да станат мета на потсмев и забава кај народот.

 

 

Слушнете и погледнете како Љубе се празни емотивно над неговата сакана и како ја казнува :

 

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Средба на Бобан Милошески и градоначалничката Кариќ во Сараево

Во Сараево, сопственикот на Авалон Продукција, Бобан Милошески, имаше средба со градоначалничката Бенјамина Кариќ. На …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!