Почетна / Телевизија / Видео | „Отворено студио“ на МТВ 1 со новиот лидер на ВМРО ДПМНЕ

Видео | „Отворено студио“ на МТВ 1 со новиот лидер на ВМРО ДПМНЕ

 

Критики, констатации и очекувања – Мицкоски на МТВ 1

 

Вечерва, 4 јануари, четврток, веднаш по централниот Дневник на МТВ 1 ќе се емитува Отворено студио. Гостин во студиото на Прва ќе биде Христијан Мицкоски, новоизбраниот лидер на ВМРО ДПМНЕ, а прашања ќе може да му поставуваат присутните новинари во студиото од повеќе национални медиуми.

 

 

За европските перспективи, економската состојба на земјата, идните планови на партијата, очекувањата и прогнозите… вечер на Прва со новиот лидер на ВМРО.

 

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Алфа со соопштение : Власта на Заев шири лажни вести за Алфа ТВ

Управителот на телевизија Алфа, Јани Бојаџи со соопштение до своите гледачи, кое ви го пренесуваме …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!