Почетна / Забава / Smile Party vol.9 со DJ Љубиша и DJ Neox во петок во Битола

Smile Party vol.9 со DJ Љубиша и DJ Neox во петок во Битола

 

12-ти јануари, петок, Битола на журка

 

По повод новогодишните празници, организаторскиот тим на Smile party, ви организира луда и незаборавна забава за излез од вашето секојдневие.

 

 

Во битолскиот клуб “Расчекор” се најавува забава со која ќе се започне оваа 2018-та година, а за која велат дека ќе понуди енергија со која сите ќе ја ослободат душата, ќе уживаат и ќе се забавуваат. Традицијата во овој клуб оваа година продолжува со DJ Ljubisha и DJ NEOX, ден пред Стара Нова година.

 

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Искуства на бегалци и лица без државјанство во фокусот на „Види, летам!“

Вондерленд театар го претставува својот најнов театарски проект, „Види, летам!” – истражување на предизвиците со …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!