Почетна / МК Сцена / Видео | Авалон со гордост најавува, Каролина се враќа во МОБ

Видео | Авалон со гордост најавува, Каролина се враќа во МОБ

 

За жената која не се плаши да сонува … “Извор”

 

Авалон продукција со гордост најавува и потсетува – следува “Извор”. После распродадените четири концерти на Каролина, уште три нови датуми во рамки на концертната промоција на албумот „Извор“- 01, 02 и 03ти март, во Македонска опера и балет. Билетите се во продажба преку продажната мрежа на Купи Карти За Се низ цела Македонија и онлајн.

 

Со секоја купена влезница следува подарок – луксузно дигипак издание од албумот „Извор“. Македонија е подготвена да ја чуе Каролина повторно во МОБ. Љубителите на добриот македонски мелос на чекор од преслушување на уште еден евергрин албум на супербрендот Каролина.

 

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Каролина: Драги мои, честит Денот на независноста на Македонија!

Мега ѕвездата Каролина Гочева со честитки за големиот ден, денот на независноста на Македонија. Нејзината …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!