Почетна / Забава / Најдобрите македонски твитови од ден среда 04.02.2015

Најдобрите македонски твитови од ден среда 04.02.2015

 

 

Најдобрите твитови од 04.02.2015

ПОСЕТЕТЕ НЕ И НА ФЕЈСБУК

Ettttetet

 

 

 

 

ПРЕЗЕМЕНО ОД

ТВИТОВИ МК

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Концерт со дела од Арво Перт во изведба на „Профундис“

Ансамблот и хор „Профундис“ под диригентство на Ѓурѓица Дашиќ вечер во Филхармонија ќе одржи концерт …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!