Почетна / Телевизија / VIP Survivor / Јазикот на Ава обожува да лови муви!

Јазикот на Ава обожува да лови муви!

 

Популарната старлета Ава Карабатиќ неодамна го прослави својот 24-ти роденден во еден клуб во Белград. На прославата, покрај нејзините најблиски, беа поканети и дел од учесниците на „VIP Survivor“ меѓу кои Влада, Алекс, Милан, Јелена, Огњен и други. Додека старлетата се забавуваше, до неа дојдоа камерите на Prva TV пред кои изјави дека според неа, најлоши жени во шоуто биле Станија и Александра. Ава беше во пијана состојба и никако не успеваше да го контролира својот јазик што постојано висеше надвор од нејзината уста. Камерите го забележаа тој дел, а монтажерите интересно го искористија. Погледнете во видеото подолу.

 

 

 

 

Chris | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Никола Шоќ на детска возраст

Деновиве низ балканските интертнет портали можеше да се види една интересна фотографија од приватниот албум …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!