Почетна / ФОТО / Фото | Црна Мачка синоќа се соблече на плоштад

Фото | Црна Мачка синоќа се соблече на плоштад

 

Стриптизетата Црна Мачка синоќа среде Скопје се соблече и го запали клубот „Скопје кафе“ со својот неверојатен настап. Секс шопот „Валијант“ организираше забава со своите стриптиз ѕвезди. Во прилог се фотографии од вчерашната атмосфера на кои нема да останете рамнодушни.

 

 

{gallery}072013/macka{/gallery}

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

И старото, и новото – две логоа осамнаа на екранот на Алфа

Покрај новото лого кое го користи Алфа по ребрендингот во 2019 година, некогаш во исечоци …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!