Почетна / МК Сцена / Ликот на Тоше се појави на банкнота од 2.000 денари

Ликот на Тоше се појави на банкнота од 2.000 денари

 

Ви се допаѓа ли предлогот на креаторот Милчо Вељаноски? Ова според многумина обожаватели на Тоше Проески и секако според Вељаноски е идеално решение за новата банкнота од 2.000 денари. Секоја чест!

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Македонски џез на Наша ТВ – концерт на Тао Трио на Прилеп џез викенд

Слушајте македонски џез на македонска телевизија. Концерт на Тао Трио на Прилеп Џез викенд 2013 …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!