Почетна / ФОТО / Фото | Фитнес тренерот и модел Димитар Бошкоски

Фото | Фитнес тренерот и модел Димитар Бошкоски

Фитнес тренерот и фитнес модел Димитар Бошковски ги израдува девојките со својата најнова фотосесија. Фитнес тренерот и фитнес модел Димитар Бошковски ги израдува девојките со својата најнова фотосесија.

 
ДИМИТАР БОШКОВСКИ
фитнес тренер и фитнес модел

 

 

 

{gallery}072013/dimitar{/gallery}

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Локалните со серии, каде превод и обработка е на Телма

Телевизиските мини серии како “Титаник”, “Исчезнат” и “Кенедиеви” неколку пати се емитуваа на националната телевизија …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!