Почетна / ФОТО / Фото | Суташ ќе произведува јунаци

Фото | Суташ ќе произведува јунаци

 

Уште еден доказ за непрофесионалната работа на телевизија ЕДО е и овој телоп на фотографијата што ја објави Think.mk. Без коментар.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Девојките полудеа по овие хрватски модели и спортисти

Естрадниот магазин “Ин” на хрватската телевизија Нова ги претстави најатрактивните момци во Хрватска за ова …

error: Содржината е заштитена!