Почетна / ФОТО / Фото | Сораја го покажа задникот на Фејсбук

Фото | Сораја го покажа задникот на Фејсбук

 

Провокативна фотографија се рашири низ социјалните мрежи преку Фејсбук профилот на популарната Сораја. До фотографијата стоеше најава за жешка фотосесија со костими за капење. Едвај чекаме!

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

И старото, и новото – две логоа осамнаа на екранот на Алфа

Покрај новото лого кое го користи Алфа по ребрендингот во 2019 година, некогаш во исечоци …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!