Почетна / Забава / Фото | Миа Колучи без шминка – непрепознатлива!

Фото | Миа Колучи без шминка – непрепознатлива!

 

Непрепознатлива. Таква се прикажа Луисана Лопилато додека снимаше за новата сезона на „En Terapia“, телевизиска серија којашто е особено популарна во Аргентина.

 

 

Актерката, која веќе се наоѓа во петтиот месец од бременоста, одлучи да ја осветли бојата на својата коса за да го долови ликот на една студентка којашто боледува од тешка болест.

Аргентински медиуми ја фотографираа некогашната ѕвезда од „Млади Бунтовници“ во едно многу поинакво издание. Русокосата девојка којашто секогаш плени со својата убавина, без шминка изгледа токму како на фотографиите подолу.

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Заврши „Фолк Фест Валандово 2024”, прочитајте кои се победниците

Со песната „Темјана”, музика на Ванчо Димитров, текст Огнен Неделковски и аранжман на Љупчо Соколовски, …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!