Почетна / Сапуници / Фото и видео | Смрт и во „Бурни времиња“

Фото и видео | Смрт и во „Бурни времиња“

 

Потресната епизода од третата сезона на „Бурни времиња“ вечерва ги расплаче гледачите на Сител.

 

 

Најдобриот пријател на Осман, младиот Ајдин беше убиен од страна на анархистите. Убиецот беше платен за оваа задача и ја изврши против своја волја. Ајдин беше застрелан со куршум во глава и почина на лице место. Животот продолжува да биде суров со Осман, ова момче беше неговиот најдобар пријател. Не пропуштајте ги следните епизоди од оваа потресна драма, бидејќи следува вистинска бура од случувања.

 

 

 

 

 

„Бурни времиња“ се емитува во четврток и петок на Сител телевизија.

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Две кралства“ на Сител – серијата која ги помести стандардите

Авантура, фантазија, квалитет, љубов и спектакли. Ексклузивно на Сител следете ја најновата светска продукција која …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!