Почетна / ФОТО / Фото | Боки ги стопи килограмите

Фото | Боки ги стопи килограмите

 

Познатиот шоумен Бојан Јовановски познат како Боки 13 се пофали дека ги намалил килограмите. Тој на својот Фејсбук профил објави фотографија на која видно се забележува неговата нова фигура, а под неа напиша: „Досега 17 килограми, одам понатаму, уште повеќе, т.е. многу повеќе!“.

Боки ја добива поддршката од пријателите кои го охрабруваат да продолжи, нагласувајќи му дека тогаш ќе му завидуваат уште повеќе.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото на денот | Каков е овој правопис на веб страната на Алфа?

Од неодамна, телевизија Алфа го промени изгледот на својот веб сајт, што нормално заслужува пофалба …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!