Почетна / Телевизија / Големиот брат / Фановите едногласни: „Боки влези и среди ја Синди“

Фановите едногласни: „Боки влези и среди ја Синди“

 

Вчеравечер во куќата на Големиот брат се случи првото тајно гласање и исфрлување од куќата. Учесниците со најмалку гласови беа Петруќи, Невена и најомразената Србинка во Македонија – Синди! Куќата ја напушти Петруќи со најмногу гласови од станарите. Во текот на шоуто, водителката Маријана ја излажа Маја дека е најомилена станарка според гласовите на гледачите од сите четири земји. Таа беше видно вознемирена.

Вечерва ќе се случи голем пресврт во куќата. Имено, во вонредното издание од Големиот брат коешто ќе се одвива во живо, исфрлен ќе биде уште еден станар, но затоа ќе влезат двајца нови. Шпекулациите велат дека се работи за Боки 13-ка, Венди или Немеш. Нашиот контроверзен шоумен би влегол таму за да им ги затвори отровните усти на Маја и Синди како што само тој знае. Веднаш по серијата „Златни рани“ на Сител гледаме „Големиот брат“.

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Какви навреди упати Стефани до гласачите од Македонија?

  Стефани : Тие деца што ги тренираш, тие дебили кои гласаат за тебе   …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!