Почетна / Телевизија / Х Фактор / Учесник на „Х Фактор“ во Бугарија падна од сцената

Учесник на „Х Фактор“ во Бугарија падна од сцената

 

Бугарката Мари е светски познат учесник на Х Фактор, но не поради своите гласовни способности туку поради незгодата што и се случи за време на настапот.

 

 

Имено, Мари покрај тоа што не го знаеше текстот на песната „You give love a bad name“, таа трчкаше околу сцената како во секој момент да ќе ги нападне членовите на жирито за на крај да падне од истата. Ви препорачуваме да го погледнете ова видео кое ќе ве насмее до солзи, видео кое Американците го преведоа за да може да се споделува низ целиот свет. Погледнете ја Мари.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Новиот Кајмакоски го расплака жирито на „Икс фактор“

  Давид Темелков е новиот македонски икс фактор     22-годишниот Скопјанец Давид Темелков е …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!